Zabezpieczanie elewacji

Zabezpieczanie elewacji

Dlaczego warto zabezpieczyć elewację

Starannie wykończona elewacja jest ozdobą budynku jednorodzinnego i pełni ważne funkcje reprezentacyjne w przypadku budynków firmowych. Niestety, niezależnie od tworzywa, z którego jest wykonana, fasada polega nieustająco niszczącemu działaniu i wpływowi czynników pogodowych. Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu elewacji wykonanych z różnorodnych materiałów – murów, tynków a nawet fasad szklanych, które bez trudu można wyczyścić przy pomocy myjki parowej. Dzięki naszej pracy elewacje odzyskują świeży wygląd i pełną funkcjonalność. Regularnie przeprowadzane prace konserwacyjne oraz zabezpieczanie elewacji przed niszczeniem pozwalają zaoszczędzić spore sumy na remontach. Usunięte w porę mikropęknięcia i uszkodzenia nie rozprzestrzeniają się, dzięki czemu elewacja może służyć dłużej i dłużej zachować swój reprezentacyjny wygląd.

 

Konserwacja elewacji – zakres usług

Podstawowym elementem naszego serwisu jest zawsze czyszczenie elewacji i usuwanie z niej niepożądanych elementów – przede wszystkim mchu, wilgoci i rozmaitych nalotów pochodzenia organicznego. Dzięki urządzeniom parowym jesteśmy w stanie szybko usunąć także naklejki i rozmaite szpecące napisy. Następnie dokonujemy starannych oględzin i oceniamy stan elewacji, szukając pęknięć, uszkodzeń i obtłuczeń. W zależności od potrzeb klienta, dokonujemy drobnych napraw i zabezpieczamy elewację przed dalszym niepożądanym działaniem brudu i czynników zewnętrznych. Oferujemy impregnację elewacji a w razie potrzeby także jej przemalowanie.

Zabezpieczanie elewacji
Zabezpieczanie elewacji

Zabezpieczanie elewacji ceny

Ceny na usługę zabezpieczania elewacji kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na zabezpieczanie elewacji kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Zabezpieczanie elewacji
Service Type
Zabezpieczanie elewacji
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na zabezpieczanie elewacji. Zapytaj nas o ceny na zabezpieczanie elewacji twojego domu, firmy czy innego obiektu.