Zabezpieczanie dachówki

Zabezpieczanie dachówki

Kompleksowa renowacja dachów z dachówki

Dachówka to jedno z najszlachetniejszych pokryć dachowych. Ułożenie dachu wymaga precyzji odpowiedniego doboru materiałów. Renowacja dachu z dachówki jest kosztowna i długotrwała, dlatego oferujemy naszym klientom prace konserwacyjne i zabezpieczanie dachówki, dzięki którym remonty przeprowadza się nawet trzykrotnie rzadziej.

 

Prace konserwacyjne na dachach

Prowadzone przez nas prace na wysokości należy podzielić na kilka kategorii. Pierwszą z nich są prace związane z myciem i czyszczeniem dachówki. Mają one na celu dokładne usunięcie z niej nalotu, mchu czy innych czynników, które mogą przyczyniać się do niszczenia powierzchni dachowej. Kolejną kategorią są drobne prace konserwacyjne i remontowe, polegające na dokładnym przeglądzie poszycia dachowego, naprawie obluzowanych dachówek czy wymianie dachówek które popękały. Ostatnią kategorię stanowią roboty związane z malowaniem i impregnowaniem dachówek. Ich celem jest przywrócenie poszyciu dobrej szczelności, podniesienie jego odporności na czynniki zewnętrzne i przywrócenie mu pięknego koloru. W zależności od użytych farb i impregnatów, impregnowanej dachówce można nadać pożądane parametry – uodpornić ją na słońce, deszcz lub spowolnić porastanie dachu mchem i naroślami.

Zabezpieczanie dachówki
Zabezpieczanie dachówki

Zabezpieczanie dachówki ceny

Ceny na usługę zabezpieczania dachówki kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na zabezpieczanie dachówki kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Zabezpieczanie dachówki
Service Type
Zabezpieczanie dachówki
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na zabezpieczanie dachówki. Zapytaj nas o ceny na zabezpieczanie dachówki w twoim domu, firmie czy innym obiekcie.