Odśnieżanie pokryć dachowych

Odśnieżanie pokryć dachowych

Usuwanie śniegu z dachów

Nasz serwis sprzątający wykonuje prace związane z usuwaniem śniegu i sopli z pokryć dachowych na budynkach mieszkalnych i gospodarczych. Dysponujemy specjalistycznym ekwipunkiem i koniecznym przeszkoleniem, toteż podejmujemy się również zleceń na odśnieżanie pokryć dachowych na zakładach przemysłowych i galeriach handlowych. Pracujemy na dachach o konstrukcji płaskiej oraz spadzistych. Elastycznie dostosowujemy terminy i godziny pracy do potrzeb klientów i specyfiki obiektu, który obsługujemy.

 

Bezpieczne odśnieżanie dachów

Gwarantujemy, że usługi związane z odśnieżaniem powierzchni dachów zostaną wykonane profesjonalnie i w pełni bezpiecznie. Naszą pracę każdorazowo rozpoczynamy od oględzin terenu i zbadania typu pokrycia dachowego i jego ukształtowania (z uwzględnieniem np. świetlików, okien dachowych czy kominów). Mamy na wyposażeniu odpowiednią odzież ochronną, drabiny i sprzęt do pracy na wysokościach. Pamiętamy również o rozeznaniu i zabezpieczeniu terenu pracy przed rozpoczęciem odśnieżania, tak aby spadający z dachu śnieg nie uszkodził mienia i nie był zagrożeniem dla bezpieczeństwa przechodniów.

Odśnieżanie pokryć dachowych
Odśnieżanie pokryć dachowych

Odśnieżanie pokryć dachowych ceny

Ceny na usługę odśnieżania pokryć dachowych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na odśnieżanie pokryć dachowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Odśnieżanie pokryć dachowych
Service Type
Odśnieżanie pokryć dachowych
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na odśnieżanie pokryć dachowych. Zapytaj nas o ceny na odśnieżanie pokryć dachowych twojego domu, firmy czy innego obiektu.