Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachu – czemu warto skorzystać z pomocy profesjonalistów

Praca na wysokości zawsze wiąże się z ryzykiem. Niebezpieczeństwo wzrasta, jeśli roboty prowadzone są w okresie zimowym, kiedy dach jest śliski. Dodatkowo, osuwające się z niego sople i warstwy zamarzniętego śniegu mogą ważyć nawet kilkaset kilogramów. Odśnieżanie dachów bez specjalistycznych zabezpieczeń może okazać się niebezpieczną brawurą. Takie zadanie najlepiej powierzyć specjalistom, którzy dysponują odpowiednim ekwipunkiem.

 

Usuwanie śniegu i sopli z dachu – kiedy jest konieczne

Jeśli zima jest łagodna, odśnieżanie dachu nie jest koniecznością. Jednak zalegający długo na płaskim dachu śnieg jest prawdziwym niebezpieczeństwem. Nawet nowe budynki wybudowane z poszanowaniem sztuki budowlanej mogą zostać uszkodzone pod naporem grubej warstwy zlodowaciałego śniegu. W niektórych wypadkach właściciel lub administrator budynku może zostać wyzwany do odśnieżenia dachu przez straż miejską lub nadzór budowlany a uchylanie się od tego obowiązku skutkuje odpowiedzialnością karną. Nasza firma pracuje na wysokościach, dbając o odpowiednie zabezpieczenie pracowników a także czyszczonego terenu. Dysponujemy środkami zabezpieczającymi pracowników w różnych warunkach – również podczas pracy na spadzistych powierzchniach oraz przy niezabezpieczonych krawędziach dachów płaskich.

Odśnieżanie dachów
Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów ceny

Ceny na usługę odśnieżania dachów kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na odśnieżanie dachów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Odśnieżanie dachów
Service Type
Odśnieżanie dachów
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na odśnieżanie dachów. Zapytaj nas o ceny na odśnieżanie dachów twojego domu, firmy czy innego obiektu.