Mycie pokryć dachowych

Mycie pokryć dachowych

Ekologiczne czyszczenie dachów

Metoda parowa może być z powodzeniem stosowana do mycia i usuwania niepożądanych narośli z dachów wykonanych z różnych surowców, niezależnie od ich struktury. Mycie pokryć dachowych za pomocą pary dodatkowo pielęgnuje czyszczoną powierzchnię. Wykonujemy prace porządkowe w starych i nowych budynkach. Nasz serwis jest przygotowany do pracy w każdych warunkach – obsługujemy zarówno domy jednorodzinne, bloki, zakłady przemysłowe oraz obiekty handlowe. Praca myjki parowej nie jest hałaśliwa ani uciążliwa dla otoczenia.

 

Dezynfekcja i odgrzybianie

Gorąca para wodna, którą wykorzystujemy podczas mycia dachów ma właściwości dezynfekcyjne – pod wpływem wysokiej temperatury giną wszelkie mikroorganizmy i grzyby. Stężenie wilgoci w parze jest na tyle niskie, że czyszczona powierzchnia jest sucha już kilka minut po zakończonym sprzątaniu. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ rozwijające się na powierzchni pokryć dachowych rośliny, mchy i grzyby mogą powodować mikropęknięcia, co z kolei prowadzi do powstawania nieszczelności. Regularne mycie pokryć dachowych – połączone w miarę możliwości z impregnacją i innymi pracami konserwacyjnymi, przedłuża ich żywotność – w perspektywie kilkunastu lat to ogromna oszczędność środków na remonty i naprawy.

Mycie pokryć dachowych
Mycie pokryć dachowych

Mycie pokryć dachowych ceny

Ceny na usługę mycia pokryć dachowych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie pokryć dachowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Mycie pokryć dachowych
Service Type
Mycie pokryć dachowych
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie pokryć dachowych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie pokryć dachowych w twoim domu czy firmie.