Mycie podłoży na zewnątrz budynku

Mycie podłoży na zewnątrz budynku

Mycie chodników i kostki myjką parową

Płyty chodnikowe i kostka brukowa wyglądają efektownie tylko wtedy, kiedy są regularnie czyszczone. Zaniedbana powierzchnia zarasta trawą, mchem i bardzo szybko pokrywa się brudem. Proponujemy Państwu czyszczenie i mycie podłoży na zewnątrz budynku przy pomocy nowoczesnych i bardzo wydajnych myjek parowych. Ta technologia pozwala szybko usunąć z nich wszelkie zabrudzenia, bez konieczności stosowania mocnych środków chemicznych. Zużywa przy tym minimalną ilość wody. Czyścimy podłoża z różnych materiałów, bez względu na powierzchnię.

 

Usuwanie plam z kostki brukowej

Uporczywe plamy na kostce i płytach chodnikowych to często zmora właścicieli domów. Plamy ze smarów, tłuszczu, porosty i mchy – chociaż zabrudzenia pochodzą z różnych źródeł, stosowana przez nas technologia jest w stanie w trakcie jednego zabiegu poradzić sobie ze wszystkimi. Gorąca para rozpuszcza zabrudzenia, które następnie spływają w niewielkiej ilości wody. Na Państwa życzenie możemy także dokonać impregnacji kostki brukowej, aby dłużej zachowała odporność na działanie czynników atmosferycznych i nie pokrywała się mchem. Stosowane przez nas środki są w pełni ekologiczne i biodegradowalne – usługę można wykonać bez obaw o stan ogrodu lub zdrowie małych dzieci.

Mycie podłoży na zewnątrz budynku
Mycie podłoży na zewnątrz budynku

Mycie podłoży na zewnątrz budynku ceny

Ceny na usługę mycia podłoży na zewnątrz budynku kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie podłoży na zewnątrz budynku kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

 

Summary
Mycie podłoży na zewnątrz budynku
Service Type
Mycie podłoży na zewnątrz budynku
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie podłoży na zewnątrz budynku myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie podłoży na zewnątrz budynku, twojego domu czy firmy.