Mycie elewacji

Mycie elewacji

Jak często myć elewację?

Częstotliwość czyszczenia elewacji zależy od tego, z jakiego materiału została wykonana i gdzie się znajduje. W przypadku budynków usytuowanych przy ruchliwych arteriach komunikacyjnych, narażonych na oddziaływanie spalin czy osadów przemysłowych, mycie elewacji jest konieczne niemal co sezon. W wypadku domów jednorodzinnych, znajdujących się w miejscach o mniejszym natężeniu ruchu jedno czyszczenie na kilka lat wystarczy. Prace takie warto jednak wykonywać regularnie – mycie i usuwanie zabrudzeń z elewacji może z powodzeniem zastąpić gruntowny remont, jeśli jego celem miało być jedynie podniesienie estetyki budynku.

 

Parowe czyszczenie elewacji

Pracownicy naszego serwisu wykorzystują do czyszczenia myjki parowe, czyli urządzenia, które usuwają brud przy pomocy podgrzanej do bardzo wysokiej temperatury suchej pary wodnej. Takie urządzenia sprawdzają się w pracy zarówno na gładkiej, jak i chropowatej powierzchni, jednak ze względu na zróżnicowanie materiałów wykończeniowych, stosujemy różne dodatki i różne natężenie pary. Czyszczenie parowe jest uniwersalnym sposobem na odświeżenie elewacji – za jednym zamachem pozbywamy się brudu, rozmaitych osadów, napisów a także elementów pochodzenia organicznego – takich jak mech. Czas czyszczenia parowego jest różny i zależy w dużej mierze od struktury czyszczonej powierzchni. Co do zasady szybciej przebiega czyszczenie powierzchni gładkich niż chropowatych.

Mycie elewacji
Mycie elewacji

Mycie elewacji ceny

Ceny na usługę mycia elewacji kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie elewacji kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Mycie elewacji
Service Type
Mycie elewacji
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie elewacji myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie elewacji twojego domu, firmy czy innego obiektu.