Mycie dachówki

Mycie dachówki

Dlaczego regularne czyszczenie dachówki jest ważne?

Czy czyszczenie dachów oraz mycie dachówki jest naprawdę konieczne? Po co to robić? Odpowiedź jest prosta – dachy, które nie są czyszczone, szybciej niszczeją. Narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych dachówka podlega erozji. W szparach dachu rozrasta się mech, porosty oraz inne zielone naloty, które magazynują wodę. Na skutek tego na materiale dachowym pojawiają się mikropęknięcia i dach przestaje być szczelny. Może to skutkować przeciekami i trudnym do osuszenia zawilgoceniem murów. Osobną kwestią jest estetyka dachu – dzięki czyszczeniu parowemu staje się on prawdziwą ozdobą domu.

 

Mycie i czyszczenie dachówki krok po kroku

Metoda parowa jest skuteczna podczas czyszczenia wszystkich rodzajów dachówki – sprawdzi się zarówno na dachówce cementowej, ceramicznej, karpiówce a także innych pokryciach dachowych. Czyszczenie parowe może być stosowane bez obaw o uszkodzenie dachu – głównym czynnikiem czyszczącym jest w tym wypadku para wodna, która nie uszkadza nawierzchni ani spoiwa. Metoda jest ekologiczna i bardzo wydajna, nawet w wypadku bardzo dużych dachów. Jedynym odpadem, jaki pozostaje po czyszczeniu jest niewielka ilość wody.

Mycie dachówki
Mycie dachówki

Mycie dachówki ceny

Ceny na usługę mycia dachówki kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie dachówki kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Mycie dachówki
Service Type
Mycie dachówki
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie dachówki myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie dachówki w twoim domu, firmie czy innym obiekcie.