Mycie dachów

Mycie dachów

Usuwanie zabrudzeń z dachów

Niezależnie od tego, czy Twoją zmorą jest osiadła na dachu sadza, zielony nalot, mech czy też ptasie odchody albo kurz – czyszczenie parowe dachu umożliwia skuteczne wyeliminowanie zabrudzeń. Nasi pracownicy użyją wydajnych, nowoczesnych myjek parowych aby rozpuścić osady. Mycie dachów myjnią parową, to metoda, która  może być z powodzeniem stosowana na dachach z dachówki, papy, blachodachówki i innych pokryć dachowych. Jesteśmy przygotowani do pracy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz drabin dachowych. Skutecznie czyścimy także stare dachy i pokrycia dachowe o nietypowych kształtach.

 

Kompleksowa usługa mycia dachów

Zależy nam na zapewnieniu naszym klientom maksymalnego komfortu, dlatego oferujemy kompleksową usługę czyszczenia dachów – łącznie z gontami i rynnami. Oczyszczony dach możemy poddać zabiegom konserwacyjnym – impregnacji, malowaniu i drobnym naprawom. Dzięki temu dłużej pozostanie czysty i wolny od mchu oraz porostów. Przygotujemy dach na trudne warunki atmosferyczne. W razie potrzeby, możemy naszą usługę poszerzyć o prace porządkowe w domu i ogrodzie – oferujemy między innymi czyszczenie elewacji, powierzchni balkonowych i tarasów.

Mycie dachów myjnią parową
Mycie dachów

Mycie dachów ceny

Ceny na usługę mycia dachów kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie dachów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Mycie dachów
Service Type
Mycie dachów
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie dachów myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie dachów w twoim domu czy firmie.