Mycie blachodachówki

Mycie blachodachówki

Dachówka jak nowa

Jako specjalistyczny serwis sprzątający pomożemy Ci w sprzątaniu, myciu i okresowych naprawach dachu. Mycie blachodachówki pozwala przywrócić jej ładny, świeży wygląd i zabezpieczyć poszycie przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Podczas prac porządkowych zwracamy szczególną uwagę na trudno dostępne miejsca – załamania dachu, powierzchnię przy kominie czy okolice okien dachowych. Wiemy, że właśnie tam zbierają się narośle, które z czasem mogą pęcznieć pod wpływem wilgoci, uszkadzając przy tym dach.

 

Jak umyć blachodachówkę?

Czyszczenie blachodachówki rozpoczynamy od wstępnych prac porządkowych, polegających na usunięciu mchów i narośli, starych liści czy innych odpadów zalegających na dachu. Kolejnym etapem jest czyszczenie parowe przy pomocy specjalistycznej myjki. W zależności od materiału, z którego wykonana jest dachówka, działanie pary wzmacniamy dodatkiem środków czyszczących – np. odkamieniaczy, preparatów usuwających tłuszcz i nalot. Ostatnim etapem jest konserwacja i impregnacja blachodachówki, dzięki którym efekty pracy serwisu utrzymają się dłużej. W ramach kompleksowej usługi, nasi pracownicy zadbają także o staranne oczyszczenie rynien. Proces przebiega w podobny sposób podczas mycia dachów domów jednorodzinnych, zakładów przemysłowych czy garaży.

Mycie blachodachówki
Mycie blachodachówki

Mycie blachodachówki ceny

Ceny na usługę mycia blachodachówki kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie blachodachówki kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Mycie blachodachówki
Service Type
Mycie blachodachówki
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie blachodachówki myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie blachodachówki w twoim domu, firmie czy innym obiekcie.