Malowanie innych pokryć dachowych

Malowanie innych pokryć dachowych

Dachy blaszane – malowanie

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi pielęgnacyjne dla dachów wykonanych z różnych materiałów. Mamy doświadczenie w czyszczeniu i malowaniu dachów blaszanych, betonowych oraz pokrytych dachówką i blachodachówką. Używamy nowoczesnych myjek parowych, aby starannie doczyścić malowaną powierzchnię przed nałożeniem na nią farby. Wykorzystujemy ekologiczne, biodegradowalne materiały. Malowanie innych pokryć dachowych wykonujemy szybko i w pełnym serwisie.

 

Zabezpieczanie dachów przed korozją

Naszym celem jest nie tylko poprawa estetyki malowanych powierzchni, ale też jak najstaranniejsze zabezpieczenie ich przed działaniem czasu i czynników atmosferycznych. Przed przystąpieniem do malowania, starannie czyścimy dach i usuwamy warstwę starej farby. Dachy blaszane zabezpieczamy przed korozją przy pomocy farby podkładowej. Podpowiadamy naszym klientom jak odpowiednio dobrać farby, które będą dobrze wyglądać i zachowają na długo żywe kolory, ale też podniosą walory izolacyjne dachu i nie będą się szybko brudzić. Pracujemy z wykorzystaniem sprzętu alpinistycznego lub specjalnych drabin do prac na dużych wysokościach.

Malowanie innych pokryć dachowych
Malowanie innych pokryć dachowych

Malowanie innych pokryć dachowych ceny

Ceny na usługę malowania innych pokryć dachowych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na malowanie innych pokryć dachowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

 

Summary
Malowanie innych pokryć dachowych
Service Type
Malowanie innych pokryć dachowych
Provider Name
Czyszczenie dachów ,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na malowanie innych pokryć dachowych. Zapytaj nas o ceny na malowanie innych pokryć dachowych twojego domu, firmy czy innego obiektu.