Malowanie elewacji

Malowanie elewacji

Odświeżanie estetyki elewacji – zleć to specjalistom

Malowanie elewacji to o wiele większe wyzwanie niż malowanie ścian wewnętrznych budynku. Dlatego – zwłaszcza w przypadku wysokich domów, w których konieczne jest prowadzenie prac na poziomie powyżej parteru, to zadanie warto zlecić specjalistycznemu serwisowi, który zadba o to, by prace przebiegały sprawnie i bezpiecznie. Nasza firma zadba o prawidłowe przygotowanie podłoża do malowania a w razie potrzeby usunie z niego mikropęknięcia i zawilgocenia, które mogą mieć ujemny wpływ na estetykę efektu końcowego. Pomożemy klientowi w doborze farby, kierując się nie tylko względami estetycznymi, ale też jej walorami izolacyjnymi i innymi parametrami. Zadbamy także o odpowiednie zabezpieczenie okien, dachówek i innych elementów, które mogłyby zostać zniszczone lub pochlapane farbą.

 

Czyszczenie – alternatywa dla mycia

Czy masz pewność, że malowanie jest dokładnie tym, czego potrzebuje elewacja Twojego domu? Zamiast pokrywać ją co kilka lat nową warstwą farby, wyczyścimy ją, aby dłużej wyglądała jak nowa. Nasze specjalistyczne urządzenia pomogą usunąć brud szybko i sprawnie, pozostawiając po sobie jedynie niewielką ilość ścieków. Podejmiemy się nawet trudnych zadań, takich jak czyszczenie graffiti czy usuwanie ze ścian naklejek, plakatów i gum do żucia.

Malowanie elewacji
Malowanie elewacji

Malowanie elewacji ceny

Ceny na usługę malowania elewacji kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na malowanie elewacji kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Malowanie elewacji
Service Type
Malowanie elewacji
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na malowanie elewacji. Zapytaj nas o ceny na malowanie elewacji twojego domu, firmy czy innego obiektu.