Malowanie dachówki

Malowanie dachówki

Odświeżanie dachówek betonowych i ceramicznych

Po co remontować dach, skoro szybkie malowanie dachówki może poprawić jego estetykę na długie lata? Malowanie i odświeżane dachówki zapewnia jej nie tylko doskonały wygląd, ale też podnosi odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne – w tym promieniowanie UV oraz deszcze. Specjaliści z naszego serwisu wspomagają klientów w wyborze odpowiednich farb i środków konserwujących. Podpowiemy, jaka farba ograniczy rozwój mchów, porostów i grzybów, będzie łatwa do wyczyszczenia i utrzyma kolor przez wiele lat.

 

Po co malować dachówkę?

Usługa malowania dachówki nie jest podyktowana wyłącznie względami estetycznymi. Dowiedziono, iż pokryta ochronną warstwą farby dachówka jest trwalsza, bardziej odporna na mrozy i działanie słońca. Nowoczesne farby aktywnie zmniejszają ilość osadów na dachu, co obniża koszty prac porządkowych takich jak mycie dachówki. W ramach naszych kompleksowych usług, zajmujemy się nie tylko malowaniem dachu, ale także drobnymi naprawami tak, by pozostawić powierzchnię w pełni funkcjonalną. W razie potrzeby, proponujemy także inne prace porządkowe w domu, takie jak mycie elewacji, chodników i powierzchni tarasów.

Malowanie dachówki
Malowanie dachówki

Malowanie dachówki ceny

Ceny na usługę malowania dachówki kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na malowanie dachówki kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Malowanie dachówki
Service Type
Malowanie dachówki
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na malowanie dachówki. Zapytaj nas o ceny na malowanie dachówki twojego domu, firmy czy innego obiektu.