Malowanie dachów

Malowanie dachów

Profesjonalne odświeżanie stanu dachów

A co jeśli sprzątanie i mycie to za mało, żeby poprawić wygląd Twojego dachu? Nasza doświadczona ekipa przyjmuje także zlecenia na malowanie dachów – zarówno blaszanych, gontowych i tych wykonanych z innych materiałów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do prac na wysokościach oraz drabinami, które umożliwiają nam sprawne przeprowadzenie wszystkich prac malarskich. Realizujemy zlecenia porządkowania oraz przywracania do stanu czystości pokryć dachowych omów i innych obiektów.

 

Kompleksowe usługi

Wybierając naszą firmę, nie musisz martwić się o to, czy wszystko zostanie zrobione. Działamy kompleksowo – sprawdzamy stan dachu i w zależności od niego, proponujemy klientowi jedynie usługi porządkowe lub szerszy serwis. W przypadku dachów w dobrym stanie, rozsądną propozycją jest impregnacja i zabezpieczenie pokrycia dachowego przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Jeśli dach tego wymaga, przeprowadzamy drobne naprawy i prace kosmetyczne – malowanie dachu, zabezpieczenie dachówek przed osuwaniem się czy udrażnianie rynien.

Malowanie dachów
Malowanie dachów

Malowanie dachów ceny

Ceny na usługę malowania dachów kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na malowanie dachów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Malowanie dachów
Service Type
Malowanie dachów
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na malowanie dachów. Zapytaj nas o ceny na malowanie dachów twojego domu, firmy czy innego obiektu.