Konserwacja dachów

Konserwacja dachów

Dlaczego należy regularnie konserwować dach?

Każdy rodzaj pokrycia dachowego jest narażony codziennie na działanie różnych czynników zewnętrznych – czynników atmosferycznych, temperatury, zanieczyszczeń i promieniowania UV. Najbardziej widocznym przejawem tego oddziaływania jest zmiana barwy pokrycia dachowego, do której dochodzi pod wpływem działania promieni UV. To jednak nie jedyny powód, by regularnie przeprowadzać prace konserwacyjne i remontowe na dachu. Pod wpływem deszczu i rozwoju mchu i porostów, dach zaczyna rdzewieć lub powstają na nim mikropęknięcia. Jeśli zostaną zaniedbane, dość szybko mogą przeobrazić się w nieszczelności, powodujące na przykład zacieki czy powstawanie grzyba w domu. Dlatego tak istotna wydaje się regularna i profesjonalnie przeprowadzona konserwacja dachów.

 

Prace konserwacyjne na dachach – pełen serwis

Nasza firma oferuje nie tylko okresowe czyszczenie dachu, połączone z odgrzybianiem i usuwaniem mchu. Na Państwa zlecenie możemy zaimpregnować powłokę dachową lub przemalować ją na inny kolor. Dokonamy szczegółowego sprawdzenia pokrycia dachowego, aby wyeliminować ruszające się dachówki czy rdzę z zakamarków dachów blaszanych. Prowadzenie okresowych przeglądów dachu to skuteczny sposób, aby obniżyć w przyszłości koszty ewentualnych remontów. Renowacja dachów, które są prawidłowo konserwowane będzie potrzebna nie za kilka a najwcześniej kilkanaście lat.

Konserwacja dachów
Konserwacja dachów

Konserwacja dachów ceny

Ceny na usługę konserwacji dachów kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na konserwację dachów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Summary
Konserwacja dachów
Service Type
Konserwacja dachów
Provider Name
Czyszczenie dachów,
Area
Śląsk
Description
Skorzystaj ze skutecznej metody na konserwację dachów. Zapytaj nas o ceny na konserwację dachów twojego domu, firmy czy innego obiektu.