Czyszczenie dachów

Czyszczenie dachów wykonujemy dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Nasza firma czyszczeniem dachów zajmuje się od kilku lat zdobywając doświadczenie, które pozwala nam na uzyskanie jak najlepszych efektów . Para wodna i specjalistyczne środki czyszczące w połączeniu z odpowiednio dopasowanym ciśnieniem sprawią, że dach lub dachówka odzyska błysk i otrzymają od nas elegancki oraz nowy wygląd.  Przeprowadzamy dokładne mycie, czyszczenie i konserwację pokryć dachowych, dachów, dachówki i gontu. Czyścimy powierzchnie dachowe kryte dachówką ceramiczną, betonową i blachodachówką. Usuwamy środków biodegradowalnych podczas mycia dachów, dlatego też nasze usługi są w pełni ekologiczne. Jednocześnie środki, których używamy pozwalają na usuwanie nawet najbardziej trwałych zabrudzeń powstających na dachach.

czyszczenie dachów dla klientów indywidualnych i firm
Czyszczenie dachów

Czyszczenie dachów ceny

Aby podać pełny cennik na czyszczenie dachów lub, żeby ustalić cenę konserwacji dachu proponujemy darmową wycenę u Państwa lub o przesłanie zdjęć  wraz z podaniem wielkości dachu w metrach kwadratowych. Na ostateczną kwotę usługi czyszczenia dachu ma wpływ kilka  czynników, między innymi: wielkość czyszczonej powierzchni, zabrudzenie oraz dostępność.

Odśnieżanie dachów oraz usuwanie sopli

W czasie zimy przeprowadzamy działania związane z odśnieżaniem dachów oraz z usuwaniem sopli.

Nasi pracownicy posiadają wszelkie zezwolenia, szkolenia oraz uprawnienia pozwalające im na wykonywanie pracy na wysokości.

Oferujemy również fachową pomoc telefoniczną w zakresie wykonywanych przez nas usług, zapraszamy do działu kontakt, gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.